Krówki reklamowe u wulkanizatora

Krówki reklamowe
Krówki reklamowe

Jeśli chodzi o usługi wulkanizatora to na pewno są one doskonale wszystkim znane. Najczęściej udają się do niego jedynie ci, którzy posiadają pojazd poruszające się za pomocą kół. Dlatego też nie wszyscy będą korzystali z jego usług. Nie mniej jednak nawet wulkanizator w jakiś sposób powinien przyciągnąć klienta. Tym bardziej, że nie odwiedza się go zbyt często, a konkurencja niestety jest niemała. Oczywiście promocja może być rozpowszechniana poza warsztatem lub też dokładnie w nim. W takiej sytuacji po prostu będziemy starali się przyciągnąć i zatrzymać klienta w swoim warsztacie wulkanizacyjnym.Przede wszystkim często jest tak, że usługi wulkanizacyjne wykonywane są na miejscu. Chodzi o to, że klient może poczekać, aż jego koło zostanie naprawione lub też wymienione. Należałoby zadbać o to by miał on wtedy milo spędzony czas. Dlatego właśnie można wykorzystać krówki reklamowe. Wystarczy, że w miejscu, w którym oczekuje klient umieścimy takie słodkie promocyjne gadżety reklamowe. Nie mniej jednak warto pamiętać o tym by miały one nadrukowane przynajmniej logo warsztatu wulkanizacyjnego. Stworzy to reklamę od razu na miejscu. Klient poczuje się na pewno milej i bardziej wyróżniony, że został poczęstowany gadżetem związanym bezpośrednio i personalnie z takim warsztatem.

Jeśli chcielibyśmy rozdawać krówki reklamowe w innych miejscach by przyciągnąć uwagę i nowych klientów to warto się zastanowić w jakim miejscu najlepiej to uczynić. Chodzi przecież o to, żeby gadżet reklamowy trafił jedynie do klienta, który realnie ma szanse na skorzystanie z usług wulkanizatora. Dlatego też dobrym pomysłem będzie rozdawanie cukierków na przykład na światłach lub tez na parkingach. Wtedy przynajmniej mamy pewność, że nasze gadżety reklamowe trafiły do odpowiednich ludzi.

Niezależnie od tego gdzie Krówki Reklamowe zostaną wręczone obecnym lub przyszłym klientom należy pamiętać o tym by były one jak ulotka informacyjna. Chodzi o to by umieścić na nim logo, nazwę firmę, a także dane kontaktowe. Co więcej można również nadrukować grafikę nawiązującą do działalności.